Spikebuoy – Spikeball vees mängimiseks

Mängi Spikeballi hoopis vees! Mängimiseks sobib nii bassein, järv kui meri.

  • Tegemist on lisavarustusega, mis sobitub nii Spikeball Pro kui ka Spikeball Standard jalgadega
  • Mängida saab igal sügavusel: nii põlve kui ka rinna kõrgusel. Reguleeritavad rihmad hoiavad mängu ankurdatuna igal sügavusel!
  • Ei pea kartma isegi laineid: Spikebuoy kandekott sobib mängu ankruks. Täida kott liiva või kividega.

Spikeball Standard Roundnet on fantastiline ja väga kaasahaarav mäng, mis on inspireeritud rannavõrkpallist. Ühtlasi on see ka väga kompaktne ja lihtsasti kokkupandav ning igale poole kaasavõetav. Mängimiseks on vaja ainult Spikeball’i võrku koos raamiga ja mänguga kaasas olevat väikest palli. Klassikaline mäng toimub kahe kaheliikmelise meeskonna vahel. Meeskondade vahele asetatakse hula rõnga suurune Spikeballi mängukomplekt ning mängu alustatakse lüües pall võrku nii, et see põrkab vastastele. Erinevalt võrkpallist, on võrk tugijalgadele toetuva ringikujulise raami sees. Selle asemel, et pall üle võrgu lüüa, tuleb palli võrgu peal põrgatades mängus hoida.

Spikeball on mäng, mida inimesed saavad nautida igas vanuses, kas  rannas, pargis, tänaval, lume peal, metsas ja isegi basseinis sõltumata, kas olete algaja või juba proff. Lõbu on alati garanteeritud. Inimesed naudivad Spikeballi mängimist ja spordialana kasvab selle populaarsus juba kogu Euroopas. Kui avastate Spikeballi, olete sellest mängust hetkega lummatud.

Komplektis sisaldub 5 vee peal hõljuvat tugijalga koos kinnitustega ja 1 ankur kott.

Laost ajutiselt otsas. Küsige saadavust!

32.90

Laost ajutiselt otsas. Küsige saadavust!

Kui soovid, et saadaksime Sulle teate, kui toode on taas saadaval, lisa oma e-mail:Juulikuu kampaania! Kõik laos olevad lastekaubad kuni -60%!

Tootekood: S-FLOAT-001 Kategooriad: , , Bränd:

Sulle võib meeldida ka…