Nimeline lutikett

Nimelised lutiketid valmivad käsitööna puidust ja akrüülist (tähed) helmestest ning jõuavad Sinuni ilusas kinkekotis.

KUIDAS TELLIDA?

  1. Saada oma soovid (helmeste värv, kujutised, ligikaudne lutiketi pikkus) ja lapse nimi aadressile info@kedi.ee või kirjuta KEDI Lastekaubad Facebooki lehe sõnumitesse (kiireim viis selleks on klikkida lehe paremas nurgas olevale rohelisele Messengeri ikoonile). Galeriis olevad pildid mõnedest tehtud töödest võivad Sulle abiks olla.
  2. Valmistame ehte ja saadame foto esialgsest versioonist koos valikuga lutiketile sobivatest klambritest. Vajadusel viime sisse muudatused, et lutikett saaks täpselt selline nagu Sina soovid.
  3. Seejärel soorita ost e-poest.
  4. Makse laekumisel postitame tellimuse 2 tööpäeva jooksul. Paki postitamisel saadetakse Sulle automaatne e-kiri infoga, et tellimus on täidetud.

Kahjuks ei ole helmeste valikus Õ, Ä, Ö, Ü tähti, kuid soovi korral saame asendada need O, A, U või Y tähtedega. Kahenimelised/sidekriipsuga nimed eraldame erinevate helmesega (vt.näidistöid galeriist).
Kõiki helmeid ja kinnitusi pakume välja ja kasutame vastavalt laoseisule.

NB! Antud toode on mõeldud aksessuaariks, kasutamiseks lapsevanema järelevalve all ning ei ole sobilik kasutamiseks närimismänguasjana!

Laos

Kui toode on laost otsas või saadaval järeltellimisel, vaata orienteeruvat tarneaega.

12.90

Tootekood: NIMLUTKT Kategooriad: ,
Jaga