-24%

Nimeline lutikett

Nimelised lutiketid valmivad käsitööna puidust ja akrüülist (tähed) helmestest ning jõuavad Sinuni ilusas kinkekotis.

KUIDAS TELLIDA?

  1. Enne lutiketi ostukorvi lisamist, märgi juurde lapse nimi ning kirjuta juurde enda soovid lutiketile (helmeste värv, kujutised, ligikaudne lutiketi pikkus ja muu). Galeriis olevad pildid mõnedest tehtud töödest võivad Sulle abiks olla.
  2. Peale tellimuse vormistamist valmistame ehte ja saadame foto esialgsest versioonist koos valikuga lutiketile sobivatest klambritest. Vajadusel viime sisse muudatused, et lutikett saaks täpselt selline nagu Sina soovid.
  3. Kui kujundatud lutikett on sobiv, postitame teie tellimuse. Paki postitamisel saadetakse Sulle automaatne e-kiri infoga, et tellimus on täidetud.

Kahjuks ei ole helmeste valikus Õ, Ä, Ö, Ü tähti, kuid soovi korral saame asendada need O, A, U või Y tähtedega. Kahenimelised/sidekriipsuga nimed eraldame erinevate helmesega (vt.näidistöid galeriist). Kõiki helmeid ja kinnitusi pakume välja ja kasutame vastavalt laoseisule.

Võimalik on lutikette tellida ka meile otse kirjutades – kiireim viis selleks on klikkida lehe paremas nurgas olevale rohelisele Messengeri ikoonile või saates e-kirja info@kedilastekaubad.ee.

NB! Antud toode on mõeldud aksessuaariks, kasutamiseks lapsevanema järelevalve all ning ei ole sobilik kasutamiseks närimismänguasjana!

Laos

12.90

*
*

Allahindlus lõpeb automaatselt, kui taimer jõuab nulli!

Tootekood: NIMLUTKT Kategooriad: , ,
Jaga