-10%

Mängukonsool Super Console X 64 GB (Playstation 1, NES-8 ja muud)

Super Console X mängukonsool toimib HDMI seadmena ja selles on võimalik mängida mitme kunagise legendaarse mängukonsooli tuntuimaid hitte.

Uudne lahendus vanade mängude mängimiseks – ei vaja kassette, on praktiline ja ei võta ülemäära ruumi. Konsoolile on eelseadistatud kokku üle 10 000 erineva mängu paljudest vanadest tuntud konsoolidest nagu näiteks Playstation 1, NES-8 telekamäng, Game Boy, Game Boy Arcade, Atari ja palju muud. Ideaalne nostalgiline kingitus “90’ndate ja 00’ndate lastele”! Mängige vanu tuntud Playstation 1 hitte nagu Crash Bandicoot, Tekken, Street Fighter, Driver, Tomb Rider, GTA 2 ja palju muud.

Konsoolil on olemas ka salvestamise funktsioon – mängi pooleliolevat mängu hiljem edasi!

Televiisoril on vajalik HDMI pesa olemasolu. Mängimiseks tuleb ühendada seade HDMI kaudu telekasse ning ühendada konsool vooluvõrku. Mitmeid mänge on võimalik ka kahekesi koos mängida.

Puldid töötavad 2x AAA patareiga (pole kaasas). Puldid töötavad juhtmevabalt kuni 10 m kauguselt (soovituslik kuni 2 m), pultide juhtmega ühendamine ei ole võimalik.

Vaata lisaks piltidele ka videot!

Komplekt sisaldab konsooli (sh mälukaart mängudega), toitekaablit, kahte pulti, HDMI kaablit ja USB hubi (pultide ühendamiseks),  juhendit.

Konsooli tarkvara on vaikimisi inglise keeles, kuid see on võimalik vahetada ka vene keele vastu.

 

1 toode laos. Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

61.11

1 toode laos. Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

Allahindlus lõpeb automaatselt, kui taimer jõuab nulli!

Jaga

Sulle võib meeldida ka…