Hevea klaasist lutipudel purunemiskaitsega

Hevea lutipudel on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast klaasist. Pudeli ümber on looduslikust kummist pall, millest on beebidel mugav kinni hoida, samas kaitseb see pall pudelit ka purunemise eest. Palli on pudeli ümbert lihtne eemaldada ning seda võib eraldi kasutada ka mänguasjana.

Komplekti kuulub: klaasist lutipudel, naturaalsest kummist aeglase vooluga pudelilutt ning pudeliluti keeratav kinnitus, kummist pall, lekkimiskindel pudelikork ning mõõtudega tolmukaitse pudelilutile.

Naturaalsest kummist pudelilutt ning pall ei sisalda BPA-d, PVC-d ega ftalaate, seega ei eralda toode lapsele söömise või mängimise ajal kahjulikke kemikaale. Kummist pudelilutt on väga vastupidav.

Pudeli maht 120 ml ja see on mõeldud kasutamiseks alates lapse sünnist. Klaasist pudelit võib steriliseerida keevas vees. Kummist pudelilutti ning palli võib puhastada kuumas vees, muid pudeli osasi puhastada voolava sooja veega.

Laost otsas.

24.55

Laost otsas.

Kui soovid, et saadaksime Sulle teate, kui toode on taas saadaval, lisa oma e-mail:Juulikuu kampaania! Kõik laos olevad lastekaubad kuni -60%!

Tootekood: 5710087080363 Kategooriad: , Bränd: