Mänguasjad

    Mänguasi – see ei ole lihtsalt vahend meelelahutuseks, lõbustuseks. Mänguasi on vahend lapse psüühiliseks arendamiseks. Mänguasja muretsemisel tuleb mõelda sellele, et mänguasi tõesti arendaks last ning oleks tema arengule ja eale vastav. Eakohased lelud arendavad laste tunnetustegevust, pakuvad erinevaid suhtlemiskogemusi ja aktiviseerivad kõnet.

    1 – 3-aastastele lastele sobivad suured ja lihtsad, häälitsevad lelud. Maimikutele meeldivad mänguasjad, millega ta saab ise midagi ette võtta.

    3 – 5-aastase lapse loovmäng on muutunud keerukamaks. Sobilikud lelud selles eas: legod, pusled, rollimängude komplektid, mänguloomad, nukud, autod, õppemängud, kindlasti ka lasteraamatud ja joonistamistarbed.

    5 – 7-aastased lapsed mängivad palju ühismänge. Selles vanuses lastele meeldivad väga lauamängud, ehitamine, erisuguste kujundite kokkusobitamine jne. Sobilikud lelud selles vanuses: pusled, lauamängud, konstruktorid, legod, kunsti- ja käsitöötarbed, täheklotsid, õppemängud.

    Lisades ostukorvi kaupa veel vähemalt 10.10 eest, saad rakendada 10% allahindlust kogu ostukorvile! Soodustus ei laiene bränditoodetele.